02.08.2013.

Čestitka Gradonačelnika Grada Ivanić-Grada prigodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

Građanke i građani Grada Ivanić-Grada,

Čestitam Vam 5. kolovoza- Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja!

Tog dana u Hrvatskoj slavimo pobjedu u Domovinskom ratu i 1995. godinu kada se, u vojno-redarstvenoj akciji Oluja, zavijorila hrvatska zastava u oslobođenom Kninu.
Prisjećamo se spremnosti na žrtvu i vjere u budućnost svih onih koji su svojom hrabrošću obranili Hrvatsku i njene građane.

Izaslanstvo Grada Ivanić-Grada, tom će prigodom položiti cvijeće na spomenik poginulim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata u Parku hrvatskih branitelja u ponedjeljak, 05. kolovoza 2013. godine u 10,00 sati.

Pozivamo Vas da svojom nazočnošću uveličate blagdan i odate počast svim hrvatskim braniteljima, a posebno onima koji su položili svoje živote   kao i onima koji su patili, borili se i žrtvovali za Hrvatsku.

Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada
Javor Bojan Leš