13.08.2013.

Javna rasprava o Zahtjevu za utvrđivanju objedinjenih uvjeta zaštite okoliša postojećeg postrojenja INA d.d., Objekti frakcinacije Ivanić-Grad

Stavlja se na javnu raspravu Zahtjev za utvrđivanje objedinjenih uvjeta zaštite okoliša postojećeg postrojenja INA d.d., Objekti frakcinacije Ivanić-Grad i Tehničko-tehnološko rješenje za isto.

Uvid U Zahtjev u sklopu javne rasprave započinje u srijedu 14. kolovoza 2013. godine i trajat će do četvrtka 12. rujna 2013. godine u vremenu od 8.00 do 15.00 sati u prostorijama Grada Ivanić-Grada.

Predstavljanje Zahtjeva održat će se u Gradskoj vijećnici u Ivanić-Gradu u utorak 27. kolovoza 2013. godine s početkom u 14.00 sati.

Do zaključivanja javne rasprave mišljenja, prijedlozi i primjedbe o Zahtjevu mogu se upisivati u knjigu primjedbi na mjestu javne rasprave, a čitko pisane primjedbe i prijedlozi mogu se dostaviti zaključno do četvrtka 12. rujna 2013. godine na adresu upravnog odjela Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad.