23.07.2013.

Pučka fešta "Sveta Ana" u Breškoj Gredi

Mjesni odbor i udruga mladih Breška Greda pozivaju Vas da 28. srpnja 2013. dođete u Brešku Gredu na Pučku feštu "Sveta Ana".

Program počinje Procesijom "Od kapele do kapele" do kapelice sv. Ane gdje će se održati Sveta misa.

Oko 14:30 počinje malonogometni turnir, a oko 15 sati dijelit će se besplatni grah za sve posjetitelje koji će moći uživati u nastupima KUD-a   "Ogranak Seljačke Sloge" Posavski Bregi, KUD-a "Posavec" Dubrovčak Lijevi i Topolje, udruge "Treća dob" Ivanić-Grad, oldtimer kluba Ivanić-Grad, vožnji kočijama i svečanom postrojavanju branitelja Domovinskog rata.

U 16 sati počinje i nastup grupe "Condori", a u 18:00 kreće tradicionalna sedma po redu s(v)injska alka u kojoj će najspretniji za nagradu dobiti nove tačke!
Od 16 sati počinje i izvlačenje nagrada u velikoj tomboli u kojoj ove godine između brojnih nagrada možete dobiti i plazma televizor.

Za gastronomsku i ugostiteljsku ponudu čitav dan i do dugo u noć pobrinut će se caffe bar "Shark" i fast food   "Supersendwich".

Dođite i zabavite se u Breškoj Gredi!