15.11.2013.

Obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Prigodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara, u nedjelju 17. studenoga 2013. godine u 9:00 sati, u župnoj crkvi sv. Petra u Ivanić-Gradu služit će se Sveta Misa za sve žrtve Vukovara, a istog dana u 10:00 sati, izaslanstvo Grada Ivanić-Grada zajedno s hrvatskim braniteljima položiti će vijenac na Spomenik palim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata u Parku hrvatskih branitelja. Nakon polaganja vijenca, izaslanstvo će se u koloni uputiti prema Vukovarskoj ulici gdje će zapaliti svijeće u spomen na žrtvu Vukovara.

Na ovaj način Grad Ivanić-Grad želi dostojno obilježiti uspomenu na žrtvu Vukovara, uspomenu na sve one dali svoj život u herojskoj obrani Vukovara.

Pozivamo sve građane Ivanić-Grada da nazoče navedenim događajima te da zapale svijeću na prozorima svojih domova u znak sjećanja na žrtvu hrvatskog Grada heroja.

GRAD IVANIĆ-GRAD