08.04.2014.

Poziv udrugama na radni sastanak i prijavu programskih aktivnosti za manifestacije

Pozivamo sve predstavnike udruge, društava, klubova, ustanova sa područja grada Ivanić-Grada i ostale koji žele sudjelovati u kreiranju programa događanja manifestacija na radni sastanak.

Sastanak će se održati u petak, 11. travnja 2014. godine u prostorijama Gradske uprave Ivanić-Grad s početkom u 10.00 sati.

Glavna tema radnog sastanka je prijava programskih aktivnosti i organizacija nadolazećih gradskih manifestacija:

- 26. travnja 2014. Zelena čistka - ekološka akcija čišćenja grada

- 8. lipnja 2014.Dan otvorenih vrata udruga -predstavljanje udruga na Trgu V. Nazora

- 6., 7. i 8. lipnja 2014. Dani grada i ostala događanja u lipnju

- 18, i 19. listopada 10.Bučijada U Ivanić-Gradu

Molimo Vas da svoje programske aktivnosti na manifestacijama prijavite putem OBRASCA u prilogu. Prijave za događanja u lipnju poslati do 18. travnja, a za 10. Bučijadu do 1. svibnja 2014. na mail:[email protected]

Povjerenstvo za manifestacije će iste pregledati i obavijestiti Vas o rezultatima.

PREUZMITE DOKUMENTE: