27.08.2014.

Energetska učinkovitost obiteljskih kuća na području Grada Ivanić-­Grada – Javni natječaj

Grad Ivanić – Grad uz potporu Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost raspisuje Javni natječaj za prikupljanje ponuda fizičkih osoba za subvencioniranje temeljem Programa mjera sufinanciranja radova na povećanju energetske učinkovitosti obiteljskih kuća na području Grada Ivanić – Grada kojima će se subvencionirati implementiranje sljedećih mjera povećanja energetske učinkovitosti:

1. zamjena postojeće ugradnjom nove vanjske stolarije
  2. povećanje toplinske zaštite ovojnice obiteljske kuće
  3. povećanje energetske učinkovitosti sustava grijanja ugradnjom plinskih kondenzacijskih kotlova
  4. povećanje energetske učinkovitosti sustava prozračivanja ugradnjom uređaja za povrat topline.

Podnositelju prijave koji ostvari pravo subvencije temeljem ovog Natječaja dodijelit će se iznos od 50% prihvatljivih troškova, odnosno do maksimalnog iznosa od 37.500,00 kuna (s PDV­om), odnosno ukupna vrijednost investicije može maksimalno iznositi 75.000,00 kuna.

Predviđeni broj korisnika subvencije je 28 (dvadeset osam obiteljskih kuća), a broj korisnika može biti izmijenjen sukladno pristiglim prijavama i osiguranim sredstvima.

Rok za dostavu prijava je 30 dana od dana objave (zaključno s 26.09.2014.)

Sve dodatne informacije mogu se dobiti za vrijeme trajanja natječaja, između 12.00 i 15.00 sati, gradskoj upravi Grada Ivanić – Grada, Park hrvatskih branitelja 1, soba 4, broj telefona 01 2831 381 ili na e­mail: vlatka.berlan@ivanic-­grad.hr .

PREUZMITE DOKUMENTE: