07.08.2014.

Obavijest prigodom održavanja XVIII konjaničkog maratona arapskih konja u Ivanić-Gradu „ Moslavina u sedlu“

Konjanički maraton arapskih konja je sportsko-domoljubna manifestacija u Hrvatskoj  posvećena 5. kolovozu  - Danu pobjede i domovinske zahvalnosti i Danu hrvatskih branitelja.

Organizatori maratona su: Ogranak Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, Udruga Specijalne policije „Ris“ iz Domovinskog rata i Udruga roditelja poginulih hrvatskih branitelja Domovinskog rata, Ogranak Matice hrvatske Kutina, a u suradnji s LAG Moslavina i Gradom Ivanić-Gradom ovogodišnji XVIII.  konjanički maraton arapskih konja po sloganom „Tradicija prošlosti – potreba budućnosti“ dolazi i u Ivanić-Grad.

Dolazak konjanika i pratnje zakazano je za 8. kolovoza u 11 sati u Parku hrvatskih branitelja, te ovim putem pozivamo građane da nam se pridruže u ovoj manifestaciji koja promovira ljubav prema domovini, ljudima i plemenitoj pasmini arapskih konja.