22.08.2014.

Od idućeg tjedna kreću "Vatre Ivanjske"

25. kolovoza 2014 u 20 sati, započinje emitiranje nove hrvatske telenovele na RTL- u „Vatre Ivanjske“. Priča je o to o dvjema sestrama, karakterno različitima, koje su zaljubljene u istog muškarca. Kao i svaka telenovela i ova je prepuna intriga i nepredvidljivih zapleta koje nam prenose iznimna glumačka ekipa koja se sastoji od Ornele Vištice (koja glumi zločestu Klaru), Ksenije Pajić, Filipa Jurčića, Aleksandra Cvjetkovića, Doris Pinčić Rogoznica, Barbare Nola, Linde Begonja, Alena Liverića i cijeli niz sjajnih hrvatskih glumaca.

Telenovela “Vatre Ivanjske” u produkciji Fremantle Media Hrvatska snimana je na nekoliko lokacija, pa i na području Grada Ivanića (Stari Grad, Kokošarski plac, Kundekova, seoski turizam “Kezele”..), a za potreba statiranja u istoimenoj seriji proveden je i “casting” u našem Gradu. Javilo se otprilike 200 ljudi i prema riječima Snježane Momčinović iz agencijske kuće Studio 8, svi će imati priliku zaigrati, odnosno statirati u “Vatrama Ivanjskima” tako da ćemo u telenoveli osim profesionalne glumačke ekipe moći gledati i pokojeg našeg sugrađanina snimanog na nama dobro poznatim lokacijama.