08.12.2014.

Prijave za rad u biračkim odborima

Ovim Vas putem izvješćujemo da će se prijave za rad u biračkim odborima za područje Grada Ivanić-Grada, na izborima za Predsjednika Republike Hrvatske koji će se održati u nedjelju, 28. prosinca 2014. godine, zaprimati od 10. do 17. prosinca 2014. godine u vremenu od 9,00 do 14,00 sati u prizemlju (na porti) Gradske vijećnice, Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad.

Prilikom prijave za rad u biračkom odboru, potrebno je popuniti obrazac Prijave i obrazac OP-6 (Izjava o prihvaćanju dužnosti člana tijela za provedbu izbora za predsjednika Republike Hrvatske). Navedeni obrasci bit će dostupni na porti Gradske vijećnice i na web stranici Grada Ivanić-Grada.

Prijave podnesene nakon isteka roka, kao i nepotpune prijave, neće biti uzete u razmatranje.

PREUZMITE DOKUMENTE: