05.03.2014.

Akcija "Bauhaus pomaže" - poseban popust ugroženima u poplavi

Poštovane sugrađanke i sugrađani,

Firma Bauhaus željela bi pomoći stanovnicima (tj. fizičkim osobama) iz poplavom ugroženih područja Republike Hrvatske, čiji su domovi i popratni objekti oštećeni u poplavi.
S time ciljem uprava firme Bauhaus odlučila je ponuditi potporu prilikom renoviranja u obliku posebnog popusta od 20% na kompletan asortiman.
Navedeni se popust može iskoristiti u svim Bauhaus prodajnim centrima uz predočenje Obrasca za potvrdu pomoći kod poplave, koji možete naći dolje u prilogu.
Obrazac treba sadržavati potpis i pečat ovlaštene osobe pri gradskom ili općinskom uredu (ovisno o županiji), koja će ovjeriti obrazac i jamčiti ispravnost podataka.
Obrazac za potvrdu se može skinuti i na Bauhaus internet stranici www.bauhaus.hr ili preuzeti u Bauhaus prodajnim centrima, a navedeni popust može se iskoristiti do 1. lipnja 2014. godine.

obrazac-pomoc-kod-poplave-bauhaus-2014.pdf