26.03.2014.

Izbori za članove Europskog parlamenta

Poštovani,

Predsjednik Republike Hrvatske dana 18. ožujka 2014. godine donio je „Odluku o raspisivanju izbora za članove u Europski parlament iz Republike Hrvatske“ koji će se održati u nedjelju, 25. svibnja 2014. godine.
Gradsko izborno povjerenstvo Grada Ivanić-Grada imenovano je Rješenjem od dana 26. ožujka 2014. godine.

Pozivaju se birači da izvrše pregled, odnosno dopunu i ili ispravak podataka upisan. ožujka ih u registar birača u uredu državne uprave u Zagrebačkoj županiji, Službi za opću upravu, Ispostavi Ivanić-Grad, Trg Vladimira Nazora 1 svakim radnim danom u radno vrijeme ureda, a u subotu 10. svibnja 2014. godine u vremenu od 08,00 do 14,00 sati.
Zahtjev za dopunu ili ispravak u registru birača mogu se podnositi zaključno do srijede, 14. svibnja 2014. godine.

Predsjednica Gradskog izbornog povjerenstva Grada Ivanić-Grada:
Zinka Bulka, dipl.iur.

PREUZMITE DOKUMENTE: