13.05.2014.

7. Kup DVD-a Deanovec

Pod pokroviteljstvom Grada Ivanić-Grada, te supokroviteljstvom Vatrogasne zajednice Grada Ivanić-Grada, DVD Deanovec i Turistička zajednica Grada Ivanić-Grada organiziraju vatrogasno kup natjecanje koje će se održati:

u subotu, 17.svibnja 2014. g. na vatrogasnom poligonu u Deanovcu s početkom u 10:00 sati prema slijedećem rasporedu:

do 10:00 sati dolazak i prijava ekipa djece i mladeži

od 10:00 do 13:00 sati natjecanje djece i mladeži

od 13:00 do 14:00 sati proglašenje rezultata natjecanja djece i mladeži

od 14:00 do 18:00 sati natjecanje odraslih

u 20:00 sati proglašenje rezultata

U sklopu kupa održat će se i gradsko natjecanje VZG Ivanić-Grad natjecateljskih ekipa Dobrovoljnih vatrogasnih društava s područja grada.

Natjecanje će se provoditi prema važećem Pravilniku Hrvatske Vatrogasne Zajednice u slijedećim kategorijama:

Za one koji bi zaplesali i dobro se zabavili poslije natjecanja organiziramo ZABAVU uz grupu „Kockari“, koja je predviđena do jutarnjih sati!

Zapovjednik DVD-a
Dario Kezerić