20.05.2014.

Poziv za prikupljanje pomoći za stradalo stanovništvo istoka Hrvatske

Grad Ivanić-Grad poziva sve građane Grada Ivanić-Grada da se uključe u akciju prikupljanja pomoći za stanovništvo stradalo u poplavama na istoku Hrvatske koju zajednički organiziraju Grad Ivanić-Grad i Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad.

Pomoć u hrani, odjeći, posteljini, dekama i higijenskim potrepštinama prikuplja se u sjedištu Gradskog društva Crvenog križa u Ivanić-Gradu, Vulinčeva 30 (Spomen dom u Gornjem Šarampovu)  svaki dan u vremenu od 8,00 do 20,00 sati.

Sve obavijesti se mogu dobiti na broj telefona:  2883 001, 099/226 26 45.

Pozivamo građane Ivanić-Grada da u ovom teškom trenutku pokažu humanost te da se odazovu akciji zajedničkog prikupljanja pomoći za stradalo stanovništvo koju provode Grad Ivanić-Grad i Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad.

gradonačelnik

Javor Bojan Leš