08.10.2014.

Poziv na ukrašavanje prostora bučama

Pred nama je naša najveća manifestacija Bučijada koja se ove godine održava 18. i 19. listopada.Za vrijeme Bučijade u naš grad dođe velik broj posjetitelja, stoga Vas pozivamo na zajedničku akciju ukrašavanja okućnica, prozora, izloga, restorana, kafića, poslovnih i ostalih prostora bučama kako bi nam grad bio što ljepši.

Članovi komisije fotografirati će prijavljene prostore ukrašene bučama od 8. do 16. listopada te izabrati najbolje.

Pozivaju se pojedinci, škole, vrtići, udruge i ostali koji žele izložiti svoje kreativne instalacije s bučama na izložbi da se prijave u Turistički ured, na telefon 01/2881-591 ili na [email protected] .

Postavljanje Izložbe je u ponedjeljak 13. listopada od 14 do 17 sati u predvorju SB Naftalan.Priznanja i nagrade najuspješnijima uručit će se na Bučijadi 19. listopada u 14,00 sati na glavnoj pozornici.

Svi koje žele pomoći svojim idejama, radom i znanjem, mogu se prijaviti u Turistički ured i pridružiti članicama komisije; Željani Tupeki Snježani Dević.

Prijave prostora ukrašenih bučama na:
TZ Grada Ivanić-Grada
Moslavačka 11, Ivanić-Grad