20.09.2014.

DVD Donji Šarampov proslavio 60 godina postojanja društva

DVD Donji Šarampov obilježio je 60. obljetnicu postojanja i rada. DVD Donji Šarampov osnovan je 19.09.1954. godine. Danas DVD broji 85 aktivnih i 10 podupirućih članova.

Sjednicu su nazočili brojni gosti iz gradskih i okolnih vatrogasnih društava dok su u ime Grada Ivanić-Grada svečanosti nazočili gradonačelnik g. Javor Bojan Leš i predsjednik Gradskog vijeća g. Željko Pongrac.

Gradonačelnik je čestitao 60. obljetnicu i poželio još više uspjeha u daljnjem radu sadašnjem predsjedništvu i svim članovima društva, te napomenuo:

Sva dobrovoljna vatrogasna društva u gradu, tako i DVD Šarampov Donji, značajni su čimbenici u funkcioniranju našeg grada poglavito u slučaju elementarnih nepogoda kada su na raspolaganju svim našim građanima, što se posebno značajnim pokazalo u ovoj godini kada smo imali problema s poplavama.

DVD Donji Šarampov ove godine je za svoj dugogodišnji rad nagrađen Godišnjom nagradom Grada Ivanić-Grada.