18.11.2015.

18.11.2015. Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje

Pozivamo građane Grada Ivanić-Grada da se pridruže delegaciji Grada Ivanić-Grada u koloni sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje te da zajedno sa  Zajednicom branitelja i djecom osnovnih škola Đure Deželića i Stjepana Basaričeka odamo počast žrtvama paljenjem lampaša u Vukovarskoj ulici.

Okupljanje je zakazano u 16:45 kod Spomenika hrvatskim braniteljima u Parku hrvatskim braniteljima gdje se formira kolona koja kreće u Vukovarsku ulicu. Polaganje vijenaca je u 17:30 sati na Spomeniku hrvatskim braniteljima,  a misa zadušnica za sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje u crkvi Sv. Petra u Ivanić-Gradu u 18:00 sati.

Našim sugrađanima Darku i Goranu čestitke i zahvala na prigodnom muralu u Vukovarskoj ulici.