26.10.2015.

Seniorke izgubile od Arene

Nema slađeg nego skinuti prvoga s vrha tablice i to upravo pobjedom na njegovom terenu. To je uspjelo mladim Puležankama pod vodstvom trenera Lalića pobjedom 22:20 na našem parketu na Žeravincu. Utakmica teška i tvrda od početka do kraja, izjednačena do samog kraja prvog poluvremena kad dopuštamo gošćama prednost od 4 razlike. Dobar ulazak u drugo poluvrijeme i hvatamo prednost. Izjednačeno do pred kraj kada ne zabijamo sedmerac za izjednačenje 2 minute prije kraja što nas je na kraju odneslo u poraz.
Curama se ne može prigovoriti na želji i borbenosti, ali taktički pogrešno. Prehrabro u bacanju brzih kontri, a bez odvažnosti vanjskih za udarac na gol. Mogućnosti ekipe su svakako veće od prikazanog večeras, ali za pobjedu Arene ćemo pričekati neki drugi put.