04.04.2016.

RADOVI U TIJEKU - Sanacija mosta u Savskoj ulici

U tijeku su radovi na sanaciji mosta u Savskoj ulici u sklopu kojega će most osvanuti u potpuno novom ruhu. Motiv mosta je posavski vez u skladu kojega je profilirana i nova ograda, dok će sam most po noći biti i osvjetljen.

Aktivnosti oko realizacije projektiranih radova preuzela je Županijska uprava za ceste Zagrebačke županije, s obzirom da je most u koridoru županijske ceste. Grad Ivanić-Grad je financirao projektnu dokumentaciju, dok će realizaciju u potpunosti financirati Županijska uprava za ceste Zagrebačke županije.

Završetak radova je predviđen za deset dana, za vrijeme koji će na snazi će biti privremena regulacija prometa za sva vozila, dok će promet za pješake biti u potpunosti ograničen.

Mole se građani na razumijevanje za vrijeme trajanje radova.