22.12.2016.

Program prevencije razvoja kroničnih bolova

U društvenom domu Caginec se redovno odvijaju vježbe rekreativnog tipa s ciljem prevencije razvoja kroničnih bolova gdje naše marljive sugrađanke vježbaju pod vodstvom fizioterapeutkinje Martine Bosnić-Cvitković.

Gradonačelnik Javor Bojan Leš i zamjenik gradonačelnika Željko Posilović prepoznali su nastojanja ovih gospođa da korisno iskoriste svoje slobodno vrijeme te ih već drugi puta darivaju potrebnim rekvizitima za vježbe. Ovog puta to su štapovi za vježbe ruku i ramenog pojasa koji svojim veselim bojama štapovi samo pojačavaju uvijek veselu atmosferu na vježbama.

Vjerujemo da će ovim vrijednim ženama izuzetno koristiti u  predbožićno vrijeme, kako bi pripremile sve za Božić bez imalo muke.