04.01.2016.

Završena prodaja ulaznica za utakmicu HRVATSKA-SLOVENIJA

8. siječnja 2016. odigrat će se pripremna rukometna utakmica između Hrvatske i Slovenije povodom nadolazećeg Europskog prvenstva u Poljskoj.

Službena prodaja karata započela je 04. siječnja 2016. u 10,00 sati u Pučkom otvorenom učilištu, Moslavačka 11 u Ivanić-Gradu.

Veliki red ispred Pučkog otvorenog učilišta u Ivanić-Gradu pokazatelj je da su Ivanićani itekako zainteresirani za ovaj veliki sportski događaj u gradu te žele biti dio njega.

Zbog limitiranog kapaciteta i sigurnosnih razloga u prodaju je pušteno 400 karata za ovaj sportski događaj, u samo nekoliko minuta prodan je veliki dio ulaznica, dok su zadnje karte prodane oko 12,30 sati.

Da podsjetimo u Hotelu Sport Hrvatski rukometaši svojski su prionuli poslu na pripremama za Europsko prvenstvo u Poljskoj. U Ivanić-Gradu, će dočekati sredinu siječnja i odlazak na poprište EP-a.

IGRAČI
Vratari: