25.01.2016.

ŽRK Ivanić u četvrtfinalu kupa

Rukometašice Ivanića plasirale su se među 8 ekipa koje su još u konkurenciji za osvajanje hrvatskog kupa. Zasluženo su pobijedile prvoligašice iz Đakova. I jedna i druga ekipa nervozno su ušle u utakmicu, sa pregršt tehničkih pogrešaka i promašaja. Prvi gol za naše vodstvo pao je tek u šestoj minuti. Nakon toga i dalje tvrdo, izjednačeno, ali ipak poluvrijeme završava našim vodstvom 12:10. U drugom poluvremenu nakon 14:12 u 35. minuti naših deset minuta i razdoblje od 8:1. Odličnom obranom zaustavili smo gošće i postalo je jasno da idemo prema 1/4 finala kupa. Naša prednost dosegla je u jednom navratu deset razlike. Na kraju malo opuštanja i utakmica završava 28:22. Zasluženo slavlje naših djevojaka i nastavak priprema za proljetni dio prvenstva. Uz ponešto sreće na izvlačenju 1/4 finalnih parova djevojke bi zaslužile priliku za prvorazredno senzaciju i ulazak u final four na danima rukometa u Umagu. Sretno!