28.07.2016.

3.622.000,00 kuna za potpore poduzetnicima

Zagrebačka županija će, temeljem javnog natječaja, dodijeliti 3.622.000,00 kuna bespovratnih sredstava za 105 korisnika za potpore za poticanje razvoja poduzetništva u 2016. godini.

Subvencije će se dodjeljivati za početak poslovanja poduzetnika i za žene poduzetnice, dok će se kapitalne pomoći dodjeljivati za povećanje konkurentnosti za proizvodne i za neproizvodne djelatnosti.

Na natječaj, koji je bio otvoren od 1. travnja do 9. svibnja 2016. godine, mogli su se javiti mikro i mali subjekti malog gospodarstva koji imaju sjedište na području Zagrebačke županije te prijavljuju projekt koji se realizira na području Zagrebačke županije. Ukupno je zaprimljeno 308 zahtjeva, od kojih 59 nisu udovoljavala uvjetima natječaja.

Bodovne liste i informacije o dodjeli subvencija, kao i pregled odbačenih prijava možete pogledati ovdje.