03.06.2016.

Otvorena izložba likovnih radova djece, polaznika likovne radionice

Muzej Ivanić-Grad, ugostio je u četvrtak 2. lipnja 2016. dvodnevnu izložbu radova djece polaznika likovne radionice udruge Tetragon.
Sedma po redu, izložba mladih autora otvorena je u 18 sati, a svečanost je veselom pjesmom uveličao zbor OŠ Đuro Deželić sa voditeljicom, prof. glazbene kulture Valentinom Štruklec.

Mladi izlagači različitih uzrasta i afiniteta (od šest do trinaest godina) i ovaj su put izložili svoje najbolje radove publici, kako bi svi koji ih u stvaranju podržavaju mogli u njima uživati.

AUTORI:
TEA LOVRENOVIĆ, VERONIKA MIHINEC, VITA LEKO, LUCIJA KIRIN, JOSIP RADAN, KARLA JASNIĆ, LAURA BENKO, KLARA KRNIĆ, EMA VUKOVIĆ, EMA KONDRES, EMA DONEV, VITA PERIŠIĆ, ENA BEKAVAC, NIA RODIĆ, LEA JURINA, VALNEO JOVANOVIĆ, NINA CVIJANOVIĆ, UNA CVIJANOVIĆ.

Dragi roditelji, braceki i seke, bake i dede, te prijatelji svima Vam se od srca zahvaljujemo na podršci, vremenu, trudu i strpljenju koje ste uložili u nas…

Radionica i izložba realizirani su u organizaciji udruge Tetragon uz potporu Grada Ivanić-Grada, POU Ivanić-Grad, Muzeja Ivanić-Grad i TZ Ivanić-Grad.