16.06.2016.

Pozivamo vas na 4. Fišijadu

Već četvrtu godinu za redom UHVIDR-a Ivanić-Grad organizira Fišijadu “Branitelji gradu“ za građane i posjetitelje u lipnju u okviru događanja za Dane grada. Fišijada se održava u nedjelju 19. lipnja 2016. od 9,00 do 19,00 sati na Sportskom parku Zelenjak.
Ove godine na Fišijadi sudjeluje 47 ekipa braniteljskih udruga, udruga civilnog društva i pojedinaca iz Ivanić-Grada i ostalih gradova Hrvatske.

Program:

9,00 sati Otvorenje 4. Fišijade, nastup ŽVS „Ive“, pozdravna riječ gradonačelnika Javora Bojana Leša, polaganje vijenaca na Spomenik hrvatskim braniteljima
9,30- 12,30 sati kuhanje fiš paprikaša
12,30 Pucanje iz kubura na mostu pored Zelenjak, Kuburaška udruga „Gromovnik“ Bestovje, Sveta Nedjelja
13,00 sati Ocjenjivanje fiš paprikaša i degustacija uz tamburaše Izletišta Petek

Proglašenje najboljih ekipa nakon kušanja uzoraka fiša Ocjenjivačkog suda.

Ocjenjivački sud:
Vlado Jajetić, predsjednik, ugostitelj, Novoselec