15.06.2016.

Prezentacija nacrta Strategije razvoja turizma i koncepta Muzeja naftnog rudarstva

U okviru izrade Strategije razvoja turizma Grada Ivanić-Grada i koncepta Muzeja naftnog rudarstva s tematskim parkom na Petici u Graberju Ivanićkom 14. lipnja 2016. je održana prezentacija nacrta Strategije i radionica sa zainteresiranim turističkim subjektima i predstavnicima Grada.

Prezentaciji su se odazvali i u raspravi sudjelovali predstavnici turističkih subjekata SB Naftalan, Seoski turizam Kezele, Hotel Sport, Petek Tours, Insula Tours, Muzej Ivanić-Grada i Turističke zajednice, kao i predstavnici Gradskog vijeća i Gradske uprave, kao i gradonačelnik Javor Bojan Leš, koji je zahvalio sudionicima i poželio uspjeh u daljnjem radu na Strategiji razvoja turizma.

Radojka Šporer