20.05.2016.

Asfaltiranje odvojka Industrijske ceste i dijela Vučakovečke ulice u poduzetničkoj zoni

Nakon parkirališta Carpooling u poduzetničkoj zoni UPU 3, danas su završeni radovi asfaltiranja odvojka Industrijske ceste i dijela Vučakovečke ulice te se trenutno uređuju bankine i zeleni pojas uz prometnicu.

Ukupna vrijednost radova u poduzetničkoj zoni UPU 3 iznosi 700.000,00 kuna, a odnosi se na sanaciju prometnice odvojka Industrijske ceste, dijela Vučakovečke ulice te uređenje pristupne ceste i parkirališta Carpooling.

Grad Ivanić-Grad je osigurao 200.000,00 kuna iz vlastitih proračunskih sredstava, dok je sufinanciranje preostalog dijela od 500.000,00 kuna dogovoreno u suradnji s Zagrebačkom Županijom.

Izvođač radova je Poduzeće za ceste d.o.o. iz Bjelovara.