25.10.2016.

U obnovljenoj kuglani u Ivanić-Gradu kuglači “Zanatlije” ugostili ekipu “Hrabri” iz Zagreba

U utakmici 4. kola II. lige regije Centar, na domaćoj kuglani Zelenjak u Ivanić-Gradu kuglači Zanatlije ugostili su ekipu Hrabri iz Zagreba i tijesno izgubili 5:3, u setovima 13:11, čunjevima 3209 : 3181.

Poene za Zanatliju osvojili su Pavao Banić, Zdravko Serdar i Tomo Krznarić, dok su još nastupili i Milan Lovrić, Mile Krznarić i Igor Cepetić.
Spomenimo da se na utakmicu odazvao i Gradonačelnik Grada Ivanić- Grada Javor Bojan Leš koji je ovom prilikom pregledao obnovljena zaletišta na kuglani čime je omogućeno odigravanje domaćih utakmica nakon pune 4 godine.

Što je gradonačelnik tom prigodom rekao o obnovi kuglane možete poslušati na Portalu Volim Ivanić.

Siniša Klasić