02.09.2016.

15. Susret djece hrvatskih branitelja

Udruga hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata već 15. godinu zaredom vodi djecu na Susret djece hrvatskih branitelja koji se i ovu godinu odvija u odmaralištu Veli Jože u Savudriji. U sklopu susreta i uz suradnju sa UHDDR Zagrebačke županije odmaralište su ove godine posjetila i naša djeca sa područja Ivanić-Grada i Kloštra Ivanić.

Susret je trajao od 28. kolovoza do 1. rujna te je okupio 542 mladih iz cijele Hrvatske, dok su se djeca imala priliku natjecati u nogometu, odbojci na pijesku, pikadu, stolnom nogomet, pjevanju, crtanju, modeliranju i raznim drugim disciplinama.

U sklopu programa je održana i škola plivanja koju su završila i 23 nova plivača. Kako im je bilo pogledajte u priloženoj galeriji.