08.09.2016.

Popust na UNIQA osiguranje za obrtnike u programu Artifex

Obrtnička komora Zagreb potpisala je ugovor s UNIQA osiguranjem te je svim obrtnicima u  projektu Artifex omogućila popust pilikom sklapanja ugovora o osiguranju. UNIQA osiguranje svim članovima programa Artifex omogućuje 10% popusta prilikom sklapanja ugovora o osiguranju: za osiguranje imovine, osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja, osiguranja od odgovornosti i putno osiguranje. Artifex je program pogodnosti kojeg je pokrenula Obrtnička komora Zagreb kako bi svojim članovima olakšala poslovanje kroz razne popuste kod partnera, bez dodatnih troškova. Sve što obrtnici trebaju je učlaniti se putem web forme na stranici www.okz.hr, nakon čega će popuste kod partnera ostvarivati jednostavno putem provjere njihovog OIB-a.

Također, prilikom sklapanja Ugovora o osiguranju dodatnog i dopunskog zdravstvenog osiguranja, članovi Artifexa ostvaruju pravo na sljedeća pokrića:

POKRIĆA

Comfort

Specijalistički pregledi na med. indikaciju do ugovorenog godišnjeg iznosa

1.000 kn

Dijagnostički postupci na med. indikaciju do ugovorenog godišnjeg iznosa

3.000 kn

Korištenje izvan ugovornih zdravstvenih ustanova

DA

Specijalistika i dijagnostika u RH 50% iznad godišnjeg iznosa

DA

Unutar godišnjeg iznosa za specijalističke preglede i diganostičke postupke: