18.12.2017.

Završena i druga dionica potpuno nove prometnice UPU 3

Grad Ivanić-Grad, ove je godine, pored svih drugih radova, dosta uložio i u asfaltiranja, što samostalno, što uz pomoć drugih, istaknuo je gradonačelnik Javor Bojan Leš.

Gradonačelnik je tako rekao da je uređeno dosta ulica, da se ulagalo također zajedno sa Županijskim cestama, a završena je i druga dionica potpuno nove prometnice UPU 3, odnosno uređena je stara gospodarska zona.

Radove je izvodilo Poduzeće za ceste Bjelovar, a vrijednost radova iznosi 290.000 kn. Prošle godine je izvedena sanacija odvojka industrijske ceste i početak Vučakovečke ulice, dok je ove godine izvedeno je 400 m sanacije Vučakovečke ulice, a za slijedeću godina je u planu obnova Vučakovečke ulice, koja se nalazi u izrazito lošem stanju, u cijelosti.

Gradonačelnik Ivanić-Grada Javor Bojan Leš dodao je kako će Ivanić, sukladno mogućnostima, i dalje nastaviti s uređenjem prometnica na svom području kako bi građani i korisnici prometnica na području Grada bili što zadovoljniji.