10.02.2017.

Gradonačelnik sa suprugom doživo prometnu nezgodu

Večeras je oko 19,00 sati gradonačelnik Javor Bojan Leš doživio prometnu nezgodu dok se sa suprugom Gordanom vozio na proslavu Valentinova koju je organizirala udruga Treća dob.

Gradonačelniku koji se sa službenim vozilom, marke Toyota, vozio glavnom cestom, ulicom Stjepana Škrinjara, prema restoranu Garfield iz sporedne ulice Ivana Šveara izletio je automobil marke Peugot, oduzevši mu prednost. Prvotno uznemirenom I.Š. bilo je lakše kada je vidio da srećom nitko nije stradao, a šteta je minimalna koju i tako pokriva osiguranje.

Policija je pri očevidu potvrdila da oba vozača nisu bila pod utjecajem alkohola, a sudionicima prometne nezgode priskočio je u pomoć i sugrađanin g. Slaven Barišec, koordinator Živog zida Ivanić-Grad.