13.02.2017.

Nastavak radova uređenja i sanacije Planinarskog doma Grabersko brdo

Grad Ivanić-Grad je završio bagatelnu nabavu za završetak radova uređenja i sanacije Planinarskog doma Grabersko brdo u iznosu od 131.250,00 kuna.

U sklopu radova izgraditi će se novi dimnjak te novi zid uz ulaz u planinarski dom. Nabaviti će se i postaviti kompletne podne i zidne pločice u kuhinji i kupaonici te ujedno i kompletna kuhinjska i kupaonska oprema sa svim instalacijama.

Ujedno će biti provedene kompletne elektroinstalacije za potrebe novog doma te će se ugraditi električni bojlera za pripremu tople vode.

U sklopu nabave biti će osigurana i nova ulazna staklena stijena te sobna vrata, dok će se unutar doma postaviti drveno stubišta koje će voditi u smještani dio planinarskog doma u potkrovlju objekta.

Od preostalih radova, u sklopu nabave je uključeno kompletno uređenje unutarnjih zidova, lakiranje drvene stolarije te ugradnja termoizolacijske fasade.