14.02.2017.

Održan sastanak sa predstavnicima Slovačke investicijske grupacije

U organizaciji Razvojne agencije Igra d.o.o. održan je sastanak između Slovačke investicijske grupacije SNAP GROUP  iz Bratislave i Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Naftalan.

Na sastanku su prisustvovali ravnatelj SB Naftalan, dr. Goran Maričić, gradonačelnik Grada Ivanić-Grada, g. Javor Bojan Leš, direktor  Igra d.o.o., g. Valentin Gadža te predstavnici Slovačke investicijske grupacije, dok je tema sastanka bila mogućnosti investiranja grupacije u projekt proširenja kapaciteta SBMR „Naftalan“.

Predstavnicima Slovačkog investitora prezentiran je projekt proširenja kapaciteta „Naftalana“  te su načelno razmatrani daljnji koraci u pogledu potencijalne suradnje i zajedničkog investiranja u obliku javno privatnog partnerstva.