05.02.2017.

Održana izborna skupština ŽRK Ivanića

U petak 03.02.2017. godine održana je izborna skupština ŽRK Ivanić kojoj su osim članova kluba prisustvovali brojni gosti, treneri i igračice, ali i bivše igračice i treneri, legende našeg kluba među kojima su se našli Marica i Ante Kostelić Gips, gradonačelnik Javor Bojan Leš, bivši predsjednici koji su svojim radom zadužili klub, predstavnici HRS-a, Rukometnog saveza zagrebačke županije, Zbora sudaca, Gradske zajednice športskih udruga Ivanić – Grada i drugi prijatelji kluba.

Izvješća o radu u 2016. godini su prihvaćena, sva dosadašnja tijela razriješena dužnosti i izabrana ponovo. Na čelu kluba ostaje stara ekipa s manjim promjenama u upravi.

Povjerenje u novom mandatu zaslužili su:

Predsjednik
Krešimir Krnjević

Potpredjsjednik
Robert Forko

Tajnica
Irena Malec

Blagajnica
Katica Miljan

Uprava
Krešimir Krnjević
Robert Forko
Irena Malec
Katica Miljan
Igor Jurina
Iveta Jukić
Krešimir Malec
Zvonko Benko
Kristina Tadić

Gosti govornici pohvalili su i podržali rad kluba, a Gips je poručio da je tradicija posebna vrijednost koju moramo njegovati, a ambicija ono što nas mora vući naprijed.