15.02.2017.

Održana redovna 82. Izborna Skupština DVD-a Breška Greda

U subotu 11.02.2017 godine u Društvenom domu Breška Greda održana je redovna 82. Izborna Skupština DVD-a Breška Greda. Članovi skupštine jednoglasno su usvojili izvješća Upravnog odbora i Zapovjedništva te Plan rada i financijski plan za 2017 i 2018 godinu. Na skupštini je DVD-u Breška Greda dodijeljena oprema – tlačne B i C cijevi te prijenosna pumpa, koju je za potrebe Društva nabavila VZG Ivanić-Grad u suradnji sa VZ Zagrebačke županije.

Članovi Skupštine jednoglasno su izabrali za slijedeći četverogodišnji mandat Miroslava Rošina za Predsjednika DVD-a i Josipa Bocina za Zapovjednika DVD-a. Uz Predsjednika i Zapovjednika društva, Skupština je izabrala i članove Upravnog i Nadzornog odbora te Zapovjedništvo DVD-a.

U radu Skupštine sudjelovali su i mnogobrojni gosti, koji su prigodnim riječima pozdravili prisutne članove Društva. Skupštinu su pozdravili predstavnici Grada Ivanić-Grada, Vatrogasne zajednice Grada, Vatrogasne postrojbe i prijateljskih vatrogasnih Društava.