17.07.2017.

Proglašena elementarna nepogoda za Ivanić-Grad

Župan Zagrebačke županije dana 14. srpnja 2017. godine donio je Odluku temeljem koje je na području Grada Ivanić-Grada proglašena elementarna nepogoda nastala uslijed olujnog nevremena i tuče dana 7. srpnja 2017. godine, uslijed čega su nanesene materijalne štete na poljoprivrednim kulturama.

Sukladno Zakonu o zaštiti od elementarnih nepogoda (Narodne novine, broj 73/97, 174/04), Grad Ivanić-Grad poziva poljoprivredne proizvođače s područja Grada Ivanić-Grada koji su uslijed olujnog nevremena i tuče pretrpjeli štetu na poljoprivrednim kulturama, da prijave štetu.

Šteta se može prijaviti svakim radnim danom od 17. srpnja do 21. srpnja 2017. godine za vrijeme radnog vremena Gradske uprave Grada Ivanić-Grada, Park hrvatskih branitelja 1 (soba 10/I. kat).

Šteta se prijavljuje na obrascu EN-P koji se može preuzeti u zgradi Gradske uprave Grada Ivanić-Grada, Park hrvatskih branitelja 1 (prizemlje) ili na web-stranici Grada Ivanić-Grada www.ivanic-grad.hr

PREUZMITE DOKUMENTE: