31.03.2017.

Obavještavaju se kandidati na lokalnim izborima za 2017. godinu da će

ZAHTJEV ZA IZDAVANJE UVJERENJA IZ KAZNENIH EVIDENCIJA

moći podnijeti u Općinskom sudu u Velikoj Gorici

STALNA SLUŽBA U IVANIĆ-GRADU, Športska2.

Zahtjev se podnosi na  obrascu koji će biti propisan Dopunom Pravilnika o kaznenoj evidenciji ( biti će objavljen u NN), a nakon stupanja na snagu Odluke o raspisivanju izbora (moguća 3 obrasca).

Izdavanje potvrde i uvjerenja oslobođeno je sudskih pristojbi, a rok za dobivanje uvjerenja je 3 dana.

U Stalnoj službi Ivanić-Grad, Športska 2, osobe zadužene za izdavanje uvjerenja su Jadranka Brenc-Janton i Natalija Gecan, a uredovno vrijeme je svaki radni dan od 9,00 -15,00 sati.

Napominje se da je uvjerenje moguće pribaviti i putem aplikacije e-Građani.

U Ivanić-gradu, 30. ožujka 2017.

Predsjednik Gradskog

izbornog povjerenstva Grada Ivanić-Grad