17.03.2017.

Uklanjanje suhih grana i sadnja novih stabala

S obzirom na dolazak proljeća i lijepog vremena koje je potaknulo građane i vrtićku djecu na šetnje Parkom, Komunalni centar Ivanić-Grad d.o.o. je preventivno pregledao stanje krošnji stabala. Time je utvrđeno da je krošnja bukve u iznimno lošem stanju i puna suhih grana koje pri jačem vjetru padaju na stazu ispod.

U dogovoru s komunalnim redarom došlo se do zaključka da je drvo potrebno obrezati i ukloniti sve suhe grane. Obaviještena je JVP Ivanić-Grad čiji su djelatnici izašli sa svojim autoljestvama i počeli sa uklanjanje grana prilikom čega je ustanovljeno da je cijela krošnja bukve suha. S obzirom na utvrđeno stanje, komunalni redar je izdao nalog za potpunim uklanjanjem stabla na čijem će mjestu idući tjedan biti posađeno novo stablo bukve.