17.05.2017.

U tijeku energetski pregled energetske rasvjete Grada Ivanić-Grad u sklopu projekta zamjene postojeće rasvjete sa novom LED rasvjetom

U skladu s potpisanim Ugovorom s agencijom REGEA u okviru projekta NEWLIGHT, odnosno zamjene postojećih javnih gradskih rasvjetnih tijela sa novim LED rasvjetnim tijelima, 22. svibnja 2017. godine će započeti terenske radnje na energetskom pregledu javne rasvjete na cijelom području Ivanić-Grada.

U periodu 22.05 do 27.05. od 7.00 do 15.00 sati će se vršiti provjera mjernih mjesta javne rasvjete, što znači da je moguće kratkotrajno paljenje izvoda javne rasvjete.

Energetski pregled bi trebao biti kompletno završen najkasnije do 11.06.2017, nakon čega će uslijediti priprema daljnje dokumentacije kojom će sva naselja u Ivanić-Gradu dobiti novu energetski učinkovitu javnu LED rasvjetu.