15.11.2017.

Pozivamo vas na sudjelovanje obilježavanju žrtve Vukovara i Škabrnje kroz akciju „Put svjetlosti"

Pozivamo sve građane da dana 17.11.2017. godine prisustvujete tradicionalnom obilježavanju i odavanja počasti žrtvama Vukovara i Škabrnje kroz akciju „Put svjetlosti" u organizaciji Zajednice braniteljskih udruga Grada Ivanić-Grada.

Raspored

• Od 16,30 - 17,00 - okupljanje sudionika u Moslavačkoj ulici ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima te podjela svijeća sudionicima „Puta svjetlosti"
  • Od 17,00 - obraćanje sudionicima „Puta svjetlosti" te polazak kolone Moslavačkom ulicom - Pokupskom ulicom - Ul. Eduarda Babića - Vukovarska ulica. Polaganje lampaša uzduž Vukovarske ulice.
  • Od 17,30 - odlazak Školskom ulicom i Parkom hrvatskih branitelja do spomenika poginulim braniteljima te polaganje vijenca i paljenje lampaša delegacija na samom spomeniku.
  • Od 18,00 - misa za žrtve Vukovara i Škabrnje te poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje u crkvi Sv. Petra u Ivanić-Gradu.