17.10.2017.

OBAVIJEST - provedba Javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Višeg stručnog suradnika za imovinsko-pravne poslove

Povjerenstvo za provedbu Javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Višeg stručnog suradnika za imovinsko-pravne poslove u Upravnom odjelu za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti Grada Ivanić-Grada u sastavu:

1. Martina Kovač Crnčec, predsjednica
  2. Tihana Vuković Počuč, članica i
  3. Hrvoje Strašek, član

dana 24. srpnja 2017. godine utvrdilo je Izvješće o provedenom postupku povodom Javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto Viši stručni suradnik za imovinsko-pravne poslove, objavljenom u Narodnim novinama, broj 62/17 od 30. lipnja 2017. godine.

Temeljem navedenog Izvješća na radno mjesto Višeg stručnog suradnika za imovinsko-pravne poslove u Upravnom odjelu za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti Grada Ivanić-Grada primljena je Marina Šiprak, diplomirana pravnica.