06.09.2017.

Održan susret predstavnika gradova Ivanić-Grada i Malog Lošinja

Ivanić-Grad sustavno radi na povezivanju s drugim gradovima u vidu razmjene iskustava, ideja i planova razvoja, ali i na razvoju u ekonomskom planu. Vođeni time jučer je u gradskoj vijećnici Grada Malog Lošinja održan i radni sastanak na kojem je uz razvoj usluga i komunalne infrastrukture, jedna od glavnih tema je bila i razmjena iskustva u razvoju turizma kao gospodarske grane.

Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada, g. Javor Bojan Leš je rekao kako su se dosadašnja iskustva u suradnji sa drugim gradovima pokazala izuzetno uspješnima te je Grada Ivanić-Grad uvijek otvoren za novu suradnju.

Ovaj prijateljski susret je ujedno iskoristio za poziv predstavnicima Grada Malog Lošinja na ovogodišnju Bučijadu kako bi, kroz obostrane posjete, brojne mogućnosti kvalitetne suradnje bile još bolje prepoznate, kako u turizmu, tako i na području gastronomije i kulture