06.09.2017.

Održana obnoviteljska Skupština DVD-a Topolje

Jučer, 05.09.2017.godine s početkom u 19:00 sati u Lovačkom domu Topolje odžana je obnoviteljska Skupština DVD-a Topolje. Skupštinu je otvorio u ime Inicijativnog odbora gdin. Miškec Stjepan te je uvodno pozdravio sve prisutne članove i goste. Skupština je uz predloženi Dnevni red, usvojila Statut Društva te su izabrana rukovodeća tijela Društva - Upravni odbor, Nadzorni odbor, Zapovjedništvo i Sud časti. Za Predsjednika Društva izabran je Miškec Stjepan, za Potpredsjednika je izabran Mišić Stjepan, za Zapovjednika Društva izabran je Kunić Željko, a za Zamjenika zapovjednika Maričić Miljenko.

Skupštinu su pozdravili Zamjenik Gradonačelnika Grada Ivanić-Grada Tomislav Cuvaj, u ime rukovodstava VZG Ivanić-Grad Skupštinu je pozdravio Predsjednik VZG IVanić-Grad Tomislav Abramović, dalje, Skupštinu su pozdravili Zapovjednik VP Ivanić-Grad Dario Kezerić, predstavnici DVD-a Dubrovčak Lijevi i DVD-a Posavski Bregi, predstavnik Udruge Hrvatskih branitelja Posavina, te župnik gdin. Mladen Hokman. Svi gosti prisutnim članovima DVD-a Topolje čestitali su na odluci o obnavljanju rada Društva te su zaželili uspješan rad Društva. Skupštinu je prigodnim rječima zatvorio novoizabrani Predsjednika DVD-a Topolje gdin. Miškec Stjepan. T.