27.09.2017.

UKV natjecanje „Otok Ivanić 2017.“

U nedjelju 24.09.2017., u hotelu Sport u Ivanić Gradu održana je podjela nagrada za UKV natjecanje „Otok Ivanić 2017.“ koje je u mjesecu Srpnju već devetu godinu za redom organizirao Radio klub „Ivanić“.

Na podjeli nagrada uz zamjenika gradonačelnika Ivanić-Grada gospodina Željka Posilovića, bili su predstavnici ostalih udruga koje djeluju u sklopu Zajednice tehničke kulture Ivanić-Grada, članovi radio kluba „Ivanić“ i radioamaterke i radioamateri iz svih dijelova Hrvatske te susjedne Bosne i Hercegovine.

Podjeli je prisustvovalo preko pedeset radioamatera što nas je vrlo obradovalo. Nakon podjele nagrada nastavilo se sa druženjem uz skroman domijenak,a radioamateri uvjek imaju o ćemu pričati.

Radio klub „Ivanić-9a1ceq/9a1i