12.04.2018.

Privremeni rezultati Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa/projekata/manifestacija udruga/organizacija civilnog društva u području kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz proračuna Grada Ivanić-Grada za 2018. godinu

Temeljem članka 16. Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa/projekata/manifestacija udruga/organizacija civilnog društva u području kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz proračuna Grada Ivanić-Grada za 2018.godinu, nakon provedenog postupka, 12.04.2018.godine donesena je Odluka o prijedlogu dodjele financijskih sredstava namijenjenih financiranju programa/projekata/manifestacija od interesa za opće dobro iz proračuna Grada Ivanić-Grada u 2018. godini temeljem Javnog poziva za ostvarivanje prava na financiranje programa/projekata/manifestacija udruga/organizacija civilnog društva u području kulture, sporta, civilnog društva, zdravstva i socijalne zaštite iz proračuna Grada Ivanić-Grada za 2018.godinu.

PREUZMITE DOKUMENTE: