20.12.2018.

Najavljen 8. Zimski humanitarni malonogometni turnir Žeravinec 2019.

U Hotelu Sport je najavljen 8. po redu Zimski humanitarni malonogometni turnir Žeravinec 2019. koji će biti održan 5. i 6. siječnja iduće godine u Sportskoj dvorani Žeravinec.

Ovaj već tradicionalni dvoranski turnir od ovog nadolazećeg izdanja objedinjuje se sa turnirom „Sportom protiv droge“ u jednu cjelinu pod organizacijom Športskog kluba Otok.

Cilj će već od iduće godine biti održavnje više turnira na području čitave Zagrebačke županije sa završnicom u Ivanić- Gradu kako bi se prikupila što veća sredstva u humanitarne svrhe ali i popularizirao mali nogomet i sport općenito, posebno među djecom i mladima.
Za najbolje tri ekipe osigurane su novčane nagrade i pehari, a sav prihod prikupljen odigravanjem turnira bit će doniran Caritasu župe Sv. Petra iz Ivanić-Grada.

Prijave su već u tijeku, kotizacija po ekipi iznosi 400 kuna, a kao i svake godine broj prijavljenih je ograničen na 30 momčadi.