09.01.2018.

Završen 7. zimski humanitarni malonogometni turnir Žeravinec

Ovog vikenda u Sportskoj dvorani Žeravinec održan je sedmi po redu Zimski humanitarni malonogometni turnir Žeravinec.

U dva dana natjecalo se 30 ekipa, a turnir je završio finalom u kojem je ekipa Hotela Sporta svladala momčad Cafe bara Shine iz Čazme nakon boljeg izvođenja sedmeraca 4:2. Treće mjesto osvojila je ekipa Mladeži HDZ-a Ivanić- Grada koja je uvjerljivo svladala Udrugu Liskovica 4:1.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Antonio Režabek, dok je najbolji golman Alen Banović , oboje članovi pobjedničke ekipe Hotela Sport.

Nagrade najboljima podijelio je u ime pokrovitelja Grada Ivanić- Grada i Muškog rukometnog kluba Ivanić, organizator turnira, zamjenik gradonačelnika Tomislav Cuvaj.

Sva prikupljena sredstva ove godine donirana su djevojčici Loreni Barić za potrebe bolničkog liječenja.