12.06.2018.

Ovog vikenda u Ivanić na Craft Beer Fest, koncert Belfast Food-a, Bicikijadu i Fišijadu

Pozivamo Vas  ove subote, u Ivanić po domaće proizvode na Sajam OPG, degustaciju  zaboravljenih jela; domaće čvarke,  pljacke, bele kobase i vino škrlet. Za ljubitelje bicikliranja u 10:00 sati  je Biciklijada Turističkim putovima-biciklom do zdravlja, a ostali mogu na izlet kod susjeda u Čazmu.

U petak na večer svi  na Izletište Petek  na zavrsnica turnira Sportom protiv droge, Craft Beer Fest- i koncert Belfast Food-a, a u nedjelju na Fišijadu “Branitelji gradu-da se ne zaboravi” na Zelenjak.

Zato svi, ovog vikenda u Ivanić! Može i vlakom uz 40% popusta.

Sve informacije potražite na web i facebook stranicama Turističke zajednice Ivanić-Grada.

Program Subotom u Ivanić, 16. 6. 2018.:

9:00-13:00 Sajam OPG-ova uz Centar za posjetitelje i tržnicu

9.30 Prijava za biciklijadu kod Centra za posjetitelje na malom trgu

10:00 Start Biciklijade “16.Turističkim putovima-biciklom do zdravlja”

10:00-12:00 KUD Ogranak seljačke sloge P. Bregi, ples i pjesma, priprema zaboravljenih jela:pljacke i domaći čvarci

12:00 Turistički obilazak grada uz kostimirane vodiče od gradskog sata

12.00 Povratak biciklista na mali trg i podjela nagrada iznenađenja

13:00 Izlet kod susjeda u Čazmu, prijave na [email protected] do petka 15.6.

16. Biciklijada „Turističkim putovima-biciklom do zdravlja“

10.00  Start na malom trgu kod Centra za posjetitelje

Staza biciklijade:

Ivanić-Grad-Trg V. Nazora-Majdekova ulica-65.bataljuna-Caginec-Ul. Pavla Jelića-(Sobočani)-Graničarska- (Bešlinec)-Vinogradska- (Kloštar Ivanić-centar) –Ul.Stjepana Radića- Vulinčeva –Savska ulica-Trg Vladimira Nazora-cilj

1. etapa 8 km: Ivanić-Grad -Caginec-Sobočani-odmor  i osvježenje u kleti obitelji Puriš, 30 minuta,11:15 Polazak iz Sobočana

2. etapa 10 km: Sobočani-Bešlinec-Kloštar-Ivanić- Ivanić-Grad

12.00 Cilj, mali trg kod Centra za posjetitelje, nagrada iznenađenja

PRIJAVE do 16.6.2018.  na tel./email  i na dan biciklijade:BK Ivanić 098 900-2902, [email protected], Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad, 01/2883-001 [email protected].

Događanja na Izletištu Petek

14.6. – 15.6. 17:00 Craft Beer Fest

15.6.             18.00 Završnicu humanitarnog turnira „Sportom protiv droge“

21.00  Koncert Belfast Food

15.6. – 17.6.  Prvenstvo Hrvatske u rukometu na pijesku

15.6. – 17.6.  Teniski turnir

Događanja na SP Zelenjak:

16.6.             10:00 Fisijada “Brantelji gradu da se ne zaboravi”

10:00  Vatrogasni Memorijal Đure Stjepana Deželića

10:00  Odbojkaški turnir”Lipanj u Ivaniću” u SD Žeravinec

Do Ivanić-Grada možete doputovati i vlakom HŽ-a. Oni koji se odluče na tu opciju, mogu ostvariti 40 posto popusta, ako kupe povratnu kartu, te ako do odredišta imaju više od 25 kilometara. Prilikom kupnje prijevozne karte potrebno je naglasiti svrhu putovanja „SUBOTOM U IVANIĆ!“, a kartu na poleđini ovjeriti pečatom organizatora na informacijskom pultu Centra za posjetitelje u Ivanić-Gradu!  Vozni red vlakova možete saznati na www.hzpp.hr.

Osim jeftinije karte za vlak, u Centru za posjetitelje čeka vas i poklon vrećica, nagrade za foto natječaj te ponuda jedinstvenih suvenira.

Sve informacije o zabavnim događanjima dostupne su na internetskim stranicama Turističke zajednice Ivanić-Grada, www.tzig.hr, Facebooku Turistička zajednica Ivanić-Grada, kao i na programu i letku u privitku maila.