12.09.2018.

Đurđevačka udruga Mali princ posjetila svoje imenjake u Ivanić-Gradu i stvorila nova prijateljstva

Članovi Udruge Mali princ iz Đurđevca u ponedjeljak 10. rujna posjetili su Ivanić-Grad.

Naime, osim Udruge Mali princ iz Đurđevca, ovaj naziv nosi i Udruga iz Ivanić-Grada koja okuplja roditelje, djecu i osobe s invaliditetom. Osim naziva, Udruge iz Đurđevca i Ivanić grada povezuje zajednička svrha djelovanja, ciljevi i vizija. Iz navedenih razloga odlučili su se povezati s imenjacima, steći nove prijatelje i razmijeniti iskustva.

Prvi zajednički susret organiziran je Ivanić-Gradu. Nakon upoznavanja i kratkog programa zajedničko druženje je nastavljeno uz društvene i sportske igre.

Prilika je to bila i da dogovore uzvratni susret u Đurđevcu. Ovim putem zahvaljuju se novim prijateljima na lijepom prijemu.

Izvor: epodravina.hr