03.09.2018.

Song “Lajkaj me”: Ana Vilenica
Koreografija: Tihana Strmečki
Koreografija mačevanja: Jakov Gavran

Nakon pedeset premijera i tri tisuće repriza, koje su imale više od sedamsto tisuća gledatelja, ova komedija ponovno se igra u Hrvatskoj pa će tako 26. rujna 2018. u 20 sati doći i u naš veliku dvoranu Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad.

Provjerite što je to toliko neodoljivo u predstavi o suvremenim ženama, u kojoj se humor i emocije na neobičan način isprepleću kroz pet različitih priča, uz pomoć atraktivnih glumačkih transformacija vodeći vas prema neodoljivoj kazališnoj čaroliji. Pred vama su sjajne glumice u dinamičnoj, zabavnoj i dirljivoj priči koja nikoga neće ostaviti ravnodušnim.

Cijena ulaznice je 50 kn a za grupe veće od 10, umirovljenike, učenike i studente 40 kn.
Ulaznice za predstavu možete rezervirati i kupiti u POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11 ili na broj telefona 01/2881 689 ili 099/224 27 03